Kan Metal Linkedin Facebook
TR - EN
Kan Metal Ankara
Hakkımızda
Kan Metal tarihçe misyon Tarihçe

Kan Metal 1958 yılında Fevzi Ali Kan tarafından otomotiv sanayine yedek parça üretimi ve pazarlanması amacıyla kurulmuştur. Muhtelif makinalar, ziraat makinaları ve traktör parçaları imalatı yaparak gücünü arttırmıştır, sektörde daha geniş hizmet verebilmek amacıyla ürünlerini çeşitlenmiştir.

1963 yılından itibaren otomotiv yan sanayi olarak muhtelif parça üretimine, 1982 yılında batör laması üretimine başlanmıştır. Şirket bu gün bator laması, traktör yedek parçası enjektör kovanı, sarsak krank üretimi ile ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Kan Metal, Kuruluşundan bugüne oluşturduğu güveni koruyarak kaliteyi yakalamayı amaç edinmiş, dünya pazarında var olmanın gereği olan toplam kalite ve bunun temel adımı ISO:9001 çalışmalarına başlamıştır.

Misyon & Vizyon

Kan Metal olarak temel hedefimiz yurt içinde ve yurt dışında otomotiv sanayi yedek parça ihtiyacı için kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı malzeme üretimi yapmak; teknolojik gelişmelere göre makine parkurumuzu yenileyerek üretim kapasitesini ve kalitesini arttırmak; bu sayede sektörün öncü firmaları arasında yer almaktır.

 ANASAYFA - HAKKIMIZDA - ÜRÜNLER - KATALOGLAR - BELGELER- GALERİ - HABERLER - İLETİŞİM

Copyright 2023 - Kan Metal . Tüm hakları saklıdır. web site tasarımı Web Tasarım